دامنه های ملی

دامنه های ملی

فصل وب هم اکنون با ثبت صدها دامنه Ir این افتخار را دارد تا دامنه ملی شما را بصورت آنلاین نزد انجمن فیزیک نظری ایران (ایرنیک) با مالکیت صد در صد حقیقی و حقوقی شما ثبت نماید.

برای ثبت دامنه Ir شما می بایست دارای یک شناسه کاربری در سایت ثبت دامنه ایران Nic.ir باشید که می توانید آن را ساخته و در زمان سفارش شناسه خود را وارد کنید یا از شناسه شرکت به صورت پیشفرض استفاده کنید که در این حالت دامنه به نام شرکت ثبت می شود اما در اختیار شماست

برای آموزش ساخت ساخت شناسه کاربری جدید در سایت ایرنیک اینجا را کلیک کنید

شناسه کاربری فصل وب در ایرنیک جهت رابط فنی : rn723-irnic

شناسه کاربری فصل وب در ایرنیک جهت رابط مالی : sa1601-irnic

– برای تمدید دامنه ملی:
با ورود به هندل نیک خود بر روی (مشخصه های شناسه) کلیک نموده سپس بر روی (مدیریت رابط های مجاز) کلیک نمایید و تمامی گزینه ها را بر روی (همه) قرار دهید.
سپس رابط مالی دامنه مورد نظر را بر روی sa1601-irnic و رابط فنی را بر روی rn723-irnic قرار دهید.
*(رابط اداری >> rn723-irnic)

– برای ثبت دامنه ملی به نام خودتان:
با ورود به هندل نیک خود بر روی (مشخصه های شناسه) کلیک نموده سپس بر روی (مدیریت رابط های مجاز) کلیک نمایید و تمامی گزینه ها را بر روی (همه) قرار دهید.

برای سفارش می توانید از طریق قسمت جستجوگر دامنه سایت فصل وب اقدام نموده و ثبت نام و پرداخت خود را به صورت آنلاین با کارت های عضو شتاب انجام دهید تا دامنه را در همان لحظه بصورت آنلاین تحویل بگیرید.

توجه: تمامی دامنه های جهانی بلافاصله پس از پرداخت وجه به صورت اتوماتیک به شما ارائه خواهد شد اما در صورت انتخاب دامنه ایرانی تحویل دامنه در مدت زمان بیشتری انجام خواهد شد زیرا سازمان فیزیک نظری ایران (irnic) مدت زمانی را برای بررسی قانونی بودن نام دامنه انتخابی شما در نظر می گیرد، زمانی بین ۱ الی ۲۴ ساعت (به غیر از روزهای تعطیل)، این شرایط برای تمام ثبت کننده های ایرانی یکسان است.